Atölyelerimiz

Kodlama; bir problemi çözebilmek için farklı bilişsel becerilerin bir arada kullanma sürecidir. Problem çözebilmenin ilk aşaması öncelikle verilen problemin net olarak anlaşılması ve analiz edilmesidir. 

Detay

3 Boyutlu tasarım; 3 boyutlu düşünebilme ve tasarım yapabilme becerileri sayesinde çocukları robotik alanında geliştirmenin yanında bilim ve teknoloji alanına yönlendirmekte, bu alanlarda yapılacak çalışmalara zevk ve ilgiyle katılmaları yönünde motive etmektedir.

Detay

Origami tıpkı matematik ve diğer disiplinler gibi ,kendi kuralları, dili ve yöntemleri olan bir disiplindir. Çok yönlü kazanımları vardır.

Detay

Sanat Atölyesinde temel amaç çocukların; hayal gücünü, el-göz koordinasyonlarını, özgüvenini, estetik ve sanat becerilerini, sosyal ve duygusal gelişimlerini, ince kas becerilerini ve soyut düşünceleri somut hale getirebilmelerini desteklemektir.

Detay

Yaratıcı drama atölyemizde grup üyelerinin herhangi bir konuyu (duygu, düşünce, davranış, yaşantı, kişi ve olay) kendi yaşamsal süreçlerinden faydalanarak rol oynama, doğaçlama yapma ve oyun koyma süreçlerini kapsar.

Detay

Geri dönüşüm atıklarının çöp olmadığını, birçok plastik, metal ve kağıt atığının geri dönüştürülebilir ve yeniden kullanılabilir malzemeye dönüşümünü sağlayarak geri dönüşüme önemin bilincini oluşturur.

Detay

Çocukların herhangi bir bilgiye gerek duymadan hızlı düşünme, yaratıcılık ve akıl yürütme becerilerinin kazandırıldığı oyunlardır.

Detay

5. ve 6. sınıf öğrencileri için temiz enerji ve temiz teknoloji konularında farkındalık oluşturacak ; konu ile ilgili çözüm geliştirebileceği ve yeterliliklerini arttırabileceği eğitici atölye çalışmaları organize edilmiştir.

Detay

Masallar, sihirli hikayelerdir. Fantastik canavarlar, büyücüler, çok uzak ülkeler ve hayallerden bahsederler. Masallar, çocukla onu anlatan kişi arasında bağ kurar.

Detay

Eğlenerek öğrenmek ve merkezimi keşfetmek için hemen kayıt olun!

Rezervasyon